קידום אתרי וורדפרס

קידום אתרי וורדפרס

מחפשים מומחה לקידום אתרי וורדפרס ?

הנה ארבע סיבות למה כדאי לכם לבצע את תהליך הקידום איתי

  • אני שם דגש עצום על שירותיות, יחס אישי ושקיפות מלאה אל מול הלקוחות שלי.

  • המחירים שאני לוקח הוגנים מאוד. לא יקרים מידי וגם לא זולים מידי (שזה לא פחות חשוב)

  • כמומחה לקידום אתרים, אני לוקח על עצמי פרוייקטים רק אם אני בטוח שאוכל להראות בהם תוצאות

והכי חשוב!

אני לא חברה אלא מקדם אתרים פרילנסר. אני לא מעסיק מזכירות או סוכני מכירות ואני לא יושב במגדל משרדים בתל אביב. בתאכלס זה אומר שכל שקל מתורגם ישירות להשקעה ועבודה על הפרוייקט שלך במקום לפרנס מערך נוסף של אנשים שלא באמת יבצעו שום פעולת קידום עבורך

צור איתי קשר ותראה את התנועה לאתר שלך גדלה באופן משמעותי !

בוא נגלה עד כמה נוכל להגדיל את כמות הלקוחות שמגיעים אלייך

מה זה קידום אתרי וורדפרס ?

בשנים האחרונות, לקוחות מתסמכים על מנועי חיפוש כאמצעי העיקרי למצוא כל דבר שהם צריכים, מהמלצות על מסעדות טובות ועד ביקורות על שירותים ומוצרים שהם מעוניינים לרכוש. זה אומר שלא משנה איזה עסק יש לך, ישנו סיכוי טוב שהקהל היעד שלך משתמש במנועי חיפוש כמו גוגל כדי למצוא את השירותים והמוצרים שאתה מציע. אם השקעת בבניית אתר תדמית טוב ואתה רוצה לגרום להם למצוא אותו אתה חייב להשתמש בקידום אורגני, ואם האתר שלך – כמו כמעט כל אתר היום – בנוי על וורדפרס, אתה חייב קידום אתרים בוורדפרס.

כל אדם שיש לו אפילו מעט הבנה בשיווק דיגיטלי מודע לחשיבות של הקידום האורגני, ולכן חשוב מאוד להבין מהם היתרונות שהוא יכול להביא לכל עסק שבוחר להשתמש בו.

אז איך קידום אתרי וורדפרס עובד ?

מנועי חיפוש מעוניינים לספק את התוצאות הטובות והרלוונטיות ביותר עבור גולשים המבצעים חיפוש דרכם. בכדי לעשות זאת מנועי החיפוש משתמשים בבוטים מיוחדים הנקראים זחלנים שמבצעים סריקות של כל אתרי האינטרנט במטרה להבין על מה הם מדברים ומה התועלת שהגולשים יכולים להפיק מהם. באמצעותם ובאמצעות אלגוריתם משוכלל שמשקלל את כל המידע שמתקבל מצליחים מנועי החיפוש להציג לכל גולש את המידע שהוא מעוניין בו בהתאם למילת החיפוש שאותה הוא הקליד.

באותו האופן, מנועי החיפוש סורקים אתרים בכדי להבין את טיב הטקסט, קלות הניווט ולמעשה עד כמה הם ידידותיים למשתמש. אתרים אשר עונים בצורה מיטבית על הקריטריונים שגוגל מציב הם לרוב אתרי וורדפרס, ואלו יקבלו דירוג גבוהה יותר בתוצאות החיפוש על פני אתרים שפחות עונים על עליהם.

כל השינויים הנחוצים עבור אתרים בכדי שיוכלו לאותת לגוגל על רלוונטיות גבוהה לנושא מסוים ובניה בצורה מיטבית נכללים תחת שירות קידום אתרים וקידום אתרי וורדפרס. בחלוקה גסה, ניתן להבחין בין שני סוגים של קידום שעל כל אתר לעבור בכדי להצליח להתברג במקום טוב בתוצאות החיפוש.

הראשון הוא אופטימזציה של האתר: אופטימיזציה הכוונה היא לכל האלמנטים שניתן לשתול באתר עצמו בכדי להביא אותו לדירוג גבוהה. הייחודיות של האופטימזציה היא שהיא לחלוטין בשליטה של בעל האתר ובעזרת הידע והכלים המתאימים יכולים כיום בעלי אתרים ומקדמים לבצע את הפעולות הללו בכדי לשפר את ביצוע האתר במנוע החיפוש. אופטימיזציה כוללת בין היתר בחירת מערכת ניהול משוכללת כדדוגמאת וורדפרס, שיפור של תגיות מטה כמו כותרת ותיאור הדף, תגיות אלט לתמונות, קישורים פנימיים, כותרות ותתי כותרות ועוד. כל אלו הופכים את האתר לקל לניווט וליותר ידידותי למשתמש, שני אלמנטים שיש להם חשיבות גדולה מאוד בקידום האתר.

הסוג השני הוא קישורים ואיתותים חברתיים: החלק הזה אינו תחת שליטה של בעלי האתרים ולמרות זאת הוא חשוב לא פחות מהחלק הראשון. הבוטים של גוגל מבחינים  גם בכמות הקישורים שיש באתרים וגם לאילו אתרים הם מקשרים. ככל שלאתר מסוים ישנם יותר קישורים ממקורות רלוונטים לנושא שבו הוא מתמחה גוגל מבין כי האתר נראה כסמכותי בעיני גורמים נוספים המתמחים בנושא ועל כן ידרג אותו במקום גבוהה יותר. איתותים מרשתות חבריות גם כן עושות פעולה דומה. ככל שאנשים משתפים ומגיבים יותר על תוכן או אתר מסויים ברשתות החבריות השונות גוגל יכול להבין מכך שהאתר מעניין את הגולשים וגם זה יתן לו יתרון על פני המתחרים שלו בתוצאות החיפוש.

התהליך של קידום אתרי וורדפרס

מחקר מילות מפתח

כל תהליך של קידום אתר הוא מחקר למציאת כל מילות המפתח שבהם משתמשים הלקוחות כאשר הם רוצים למצוא את השירות שהאתר מציע.

אופטימזציית אתר

יצירה של כל התגיות הנחוצות, שיפור התוכן והתמונות, שיפור מהירות האתר, חיבור לכלי הבקרה של גוגל ועוד. כשמדובר על אתרי וורדפרס, התהליך הזה עובד בצורה מושלמת

הגברת הסמכותיות והמוניטין

הוספה של תוכן חדש ורלוונטי באופן תדיר שיביא גולשים אל האתר.

בניית מערך קישורים

שיתוף פעולה עם אתרים נוספים וחזקים בתחום בכדי לבנות מערך קישורים חזק עבור האתר.

תחזוק ושיפור מתמשכים

לשים לב להתקדמות שנעשית עם הזמן ושינוי האסטרטגיה ופעולות הקידום בתגובה לשינויים שעולים.

בוא נדבר !

אם יש לך שאלות, תגובות, או שאתה מעוניין לדעת יותר על השירותים שאני מציע אתה מוזמן לכתוב למייל הפרטי שלי או להשאיר פרטים בדף צור קשר. אשמח לעזור בכל דרך שאוכל

למה כל עסק זקוק לקידום אתרים

הגדלת כמות התנועה לאתר

המטרה העיקרית של קידום אתרי וורדפרס, וקידום אורגני בכלל היא התברגות בתוצאות הראשונות של דף תוצאות החיפוש, דבר שעל פניו נראה רק כחצי מהתהליך, רק שהמשמעות של המיקום בדף התוצאות הוא קריטי מאין כמוהו. הסיבה לכך היא שכיום רוב התנועה שמגיעה אל אתרים מגיעה ממנועי חיפוש ולא מרשתות חברתיות או אתרים אחרים. בנוסף לכך  80% מהגולשים שיבצעו חיפוש בגוגל, בסופו של דבר יבחרו להיכנס אל התוצאות האורגניות ולא למודעות והפרסומות שגוגל מציג, ומעבר לכך, שלושת המקומות הראשונים יקבלו מעל ל60% מהתנועה. מכאן ההבנה של חשיבות היא דיי קלה, הצלחה בקידום אורגני לאתר מתורגם באופן אוטומטי לתנועה רבה יותר של לקוחות לאתר שלכם.

הגברת הסמכותיות ומוניטין

תהליך מכירת מוצרים ושירותים השתנה באופן ניכר מאז כניסת האינטרנט לחיינו. יש כיום ללקוחות מאגר אין סופי של מידע שמאפשר להם לדעת כל דבר שהם צריכים על מוצר או שירות שהם חושבים לרכוש לפני שהם מגיעים לשיחה עם איש מכירות. מאחר שאנו רוצים שהלקוחות יגיעו אלינו חשוב לכל עסק לשדר שהוא המוביל בשוק ושכדאי מאוד לקנות את המוצרים שהוא מציע. כל תוכן שחברה מעלה לאתר שלה בין אם זה פירוט נרחב על מוצרים, סקירות, כתבות ועדכונים, חוות דעת חיוביות ועוד, עוזרות מאד בבניית וניהול המוניטין שלה. ככל שהתוכן הוא יותר רלוונטי ותורם, המשתמשים יחזרו שוב ושוב אל האתר בשביל עוד מידע חדש וכאשר הם יהיו מוכנים לבצע רכישה, הם ירכשו אותו באותו האתר בדיוק.

בלי תשלום על שטחי פרסום

הרבה מאוד עסקים חושבים שתשלום לגוגל בכדי שיפרסמו מודעה על העסק שלך הוא רעיון טוב יותר מקידום אורגני. ישנם לא מעט בעיות עם גישה זו אבל הברורה ביותר שבהן היא העובדה שאתם נדרשים לשלם לגוגל כל הזמן בכדי שמודעה תוצג, וברגע שתפסיקו לשלם יופסק הפרסום. בקידום אורגני לעומת זאת, ברגע שצברת מוניטין, רכשת את אמון הגולשים והגעת לדירוגים גבוהים תוכל להישאר שם להמון זמן ויהיה מאוד קשה להזיז אותך שכן האתר שלך ימשיך לקבל תנועה ובכך לאותת לגוגל שהוא ממשיך להיות רלוונטי ותורם לגולשים, דבר שבתורו ישמור על המיקום הגבוהה של האתר בדף התוצאות.

מיקוד מדויק על קהל הלקוחות

בניגוד לדרכי פרסום אחרות באינטרנט כמו למשל מודעות ממומנות בפייסבוק או סרטוני פרסומת ביוטיוב, קידום אתר מציג אותך רק עבור אנשים שחיפשו אותך ואת השירותים שאתה מציע. מיקוד של הפרסום חשוב מאוד לחיסכון בתקציב ולהגדלת המכירות. בקידום אורגני הרבה מאוד כסף נחסך בתהליך שכן אין בזבוז של אגורה על הגעה לקהל שלא באמת מעוניין במה שיש לעסק שלך להציע ולא יקנה ממך דבר.

להיות מעל המתחרים שלכם

עליה בדירוגים שבאה עם תהליך קידום האתר, לא רק אומרת שיותר לקוחות נחשפים לעסק שלך אלא גם אומר שהם נחשפים אליך יותר מאשר אל המתחרים שלך. מאחר וכמעט לכל עסק כיום יש תחרות הדרך הטובה ביותר לנצח בה היא להשקיע בקידום האורגני יותר מהמתחרים, וכך להביא יותר לקוחות אלייך מאשר אליהם.

למה כדאי לבחור במקדם אתרים פרילנסר

אחד השאלות החשובות שעולות בפני עסק שהחליט כי הוא מעוניין לבצע קידום אורגני לאתר של העסק שלו היא למי כדאי לפנות בכדי שיבצע את העבודה?

האפשרות הראשונה היא כמובן שיטת עשה זאת בעצמך. אם יש לכם את הזמן והיכולת אתם יכולים ללמוד את תחום קידום האתרים בעצמכם אך יש לאפשרות זו כמה חסרונות בולטים. הראשון שבהם הוא שכל השקעת זמן ומאמץ בלימוד התחום אוטומטית גורעת את הזמן ומאמץ להשקעה בעסק שלכם. כאשר מדובר על עסקים קטנים, לא מעט מהם צריכים כל דקה פנויה שיש לתפעול העסק וכך כמעט בלתי אפשרי להגיע למצב שתוכלו לקדם את האתר שלכם בצורה מיטבית כמו איש מקצוע. בנוסף לכך, הרבה מקדמים שאינם באמת מבינים בקידום עד הסוף ולא יודעים את הגבולות שלו יכולים להתפתות לקידום "שחור" שגוגל רואה בעין לא יפה ויכול בקלות להסיר את האתר שלכם מתוצאות החיפוש בגללו.

האופציה השניה היא לשכור מקדם אתרי וורדפרס לעסק במשרה מלאה, שזו אופציה מועדפת יותר על הראשונה אך גם היא אינה אופטימלית שכן לרוב העסקים לא נדרש מקדם שיקדיש את כל זמנו רק עבור הקידום של האתר ובהחלט ניתן להסתפק בכמה שעות בודדות בשבוע לאורך תקופה בכדי לייצר תוצאות טובות. מעבר לכך זוהי אפשרות בפועל רק במידה ואתם יכולים לאפשר את התקציב לכך וזה יודע כחסם משמעותי עבור עסקים קטנים.

האופציה השלישית היא פניה לאחת מחברות הקידום הגדולות שמציעות את שירותיה. זוהי לא אופציה רעה ויכולה להתאים להרבה מאוד עסקים שכן באופן הזה הם שוכרים גם את הכישורים וגם את הקשרים שיש לחברה עם אתרים וחברות אחרות אבל גם אופציה זו אינה טובה מספיק. הסיבה לכך היא שחברות כאלו נותנות לכל מקדם שעובד אצלה בין 20ל-30 לקוחות שעליהם לעבוד עליהם בו זמנית. בהרבה מהחברות הללו נמצאים מקדמים בתחילת דרכם שיודעים רק טכניקות קידום בסיסיות בלבד ולא יוכלו להראות לכם בסופו של דבר את ההתקדמות שאתם מייחלים לה. אם לשכור מקדם מקצועי במשרה מלאה היא אופציה לא כדאית בגלל שאינכם זקוקים ליותר מכמה שעות עבודה בודדות בשבוע למטרת הקידום, באופציה הזו לא תקבלו אולי שעה או שעתיים בחודש שלם ממקדם לא מיומן.

האופציה הרביעית והעדיפה ביותר היא לשכור את שירותיו של מקדם פרילנסר מאחר וזה מענה ממוקד ומדויק לצורכים של רוב העסקים הקטנים והבינוניים. באופן זה אתם מקבלים איש מקצוע אמיתי ומיומן שלרוב יהיה בעל ניסיון של כמה שנים בתחום ולא מקדם מתחיל. בנוסף לכך, העלות היא פחותה מאשר העסקה של מקדם אתרי וורדפרס במשרה מלאה וזאת ללא פגיעה בתוצאות בסוף התהליך. השירות שניתן הוא אישי – אתם ממש מכירים את האדם שנותן לכם את השירות, ובנוסף לזאת, הכסף שנגבה עבור השירות הולך אך ורק עבור השירות ולא עבור פרנוס של אנשי מכירות, מזכירות, קומפלקס משרדים או כל דבר אחר שאין בו צורך בשביל לבצע קידום איכותי. אם נודה על האמת כל מה שצריך זה מחשב וחיבור לאינטרנט ואת זה יש בכל בית כיום.

אז אם אתם מחפשים את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם, מקדם פרילנסר זו האופציה הטובה ביותר!

קבל סקירה מלאה על האתר שלך לגמרי בחינם.

בוא נגלה עד כמה נוכל להגדיל את כמות התנועה שמגיעה אלייך.