אודות

אז אני כפיר מנשה, בן 34, אוהב ספורט, אנשים ובירה טובה. אחרי שסיימתי תואר שני בפסיכולוגיה ב2014 נכנסתי לעולם השיווק הדיגיטלי בעצת אחי הגדול שהוכיח שוב שהוא מכיר אותי הכי טוב.

אחרי מספר שנים של עבודה כמקדם אתרים בחברות גדולות החלטתי לעשות את הצעד הנוסף ולהציע את שירותיי גם כמקדם אתרים פרילנסר.

כיום אני בונה ומקדם אתרים בעיקר עבור עסקים קטנים ובינוניים בארץ, מרצה על נושאים אלו במכללת איקום ליזמות אינטרנטית וגם מעביר שיעורים פרטיים בקידום אתרים.

אני יסודי מאוד, מסור לכל פרוייקט שאני לוקח ולכל לקוח שאני עובד איתו, ושם דגש מאוד חזק על תוצאות בשטח – זה מה שהופך את הלקוחות שלי למרוצים.

מקדם אתרים פרילנסר
קידום אתרים - 100%
ניהול מוניטין - 100%
בניית אתרי תדמית - 90%

לקוחות ממליצים

כפיר בנה עבורי אתר וכיום גם מקדם אותו, ואני יכול לומר בלב שלם שעשיתי בחירה נכונה! האתר נראה מעולה וכפיר קשוב מאוד ויש לו תשובה לכל שאלה או בקשה. פשוט מומחה!

כפיר עזר לי מאוד לקדם את האפליקציה שלי! בתור מישהו שלא מבין יותר מידי בקידום כפיר הנחה והסביר לי על כל דבר שרק שאלתי ונתן שירות מעולה. איתו אני יודע שיש על מי לסמוך ושהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

פניתי לכפיר על מנת לתת דחיפה לעסק הקטן שלי. כפיר ניגש לעניין במקצועיות, עזר לי לכוון את התכנים באתר, להוסיף מה שלדעתו היה חסר ולהוסיף עוד למה שהיה טוב. היה זמין כשהייתי צריכה והמחירים לגמרי תואמים לשוק.

לפני כמה שנים פתחתי עסק להסעות במיניבוס ברחבי הארץ. כפיר בנה לי אתר מרשים מאוד וגם קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל בכל הביטויים הראשיים, וכיום הוא מקור העיקרי ללקוחות שלי. בלעדיו העסק לא היה אותו דבר. תודה כפיר!

מתעניין בבנייה או בקידום אתר ? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.