אודות

אז אני כפיר מנשה, בן 33, אוהב ספורט, אנשים ובירה טובה. אחרי שסיימתי תואר שני בפסיכולוגיה ב2014 נכנסתי לעולם השיווק הדיגיטלי בעצת אחי הגדול שהוכיח שוב שהוא מכיר אותי הכי טוב.

אחרי מספר שנים של עבודה כמקדם אתרים בחברות גדולות החלטתי לעשות את הצעד הנוסף ולהציע את שירותיי גם כמקדם אתרים פרילנסר.

כיום אני מציע אני בונה ומקדם אתרים בעיקר עבור עסקים קטנים ובינוניים בארץ ומרצה על נושאים אלו במכללת איקום ליזמות אינטרנטית.

אני יסודי מאוד, מסור לכל פרוייקט שאני לקוח ולכל לקוח שאני עובד איתו, ושם דגש מאוד חזק על תוצאות בשטח – זה מה שהופך את הלקוחות שלי למרוצים.

קידום אתרים - 100%
ניהול מוניטין - 100%
בניית אתרי תדמית - 90%

קבל סקירה מלאה על האתר שלך לגמרי בחינם !

בוא נגלה עד כמה נוכל להגדיל את כמות התנועה שמגיעה אלייך.

לקוחות ממליצים

לפני כמה שנים פתחתי עסק להסעות במיניבוס ברחבי הארץ. כפיר בנה לי אתר מרשים מאוד וגם קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל בכל הביטויים הראשיים, וכיום הוא מקור העיקרי ללקוחות שלי. בלעדיו העסק לא היה אותו דבר. תודה כפיר!

אבי נפתליהבעלים של נפתלי הסעותנפתלי הסעות

כפיר עזר לי מאוד לקדם את האפליקציה שלי! בתור מישהו שלא מבין יותר מידי בקידום כפיר הנחה והסביר לי על כל דבר שרק שאלתי ונתן שירות מעולה. איתו אני יודע שיש על מי לסמוך ושהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

רז ווסרסטיןאפליקציית רמיני

פניתי לכפיר על מנת לתת דחיפה לעסק הקטן שלי. כפיר ניגש לעניין במקצועיות, עזר לי לכוון את התכנים באתר, להוסיף מה שלדעתו היה חסר ולהוסיף עוד למה שהיה טוב. היה זמין כשהייתי צריכה והמחירים לגמרי תואמים לשוק.

רינת פרדו בלינקויועצת שינה לתינוקותhttps://rinatpardobelinco.co.il/