כתבו על החברה שלכם ביקורות לא מחמיאות? לכלכו עליכם? מתחרים שלכם מנסים בכוח לפגוע לכם בעסק?
אל תדאגו, יחד נעלים את כל האזכורים השליליים על מותג החברה שלכם תוך כמה שבועות!

ארבע סיבות למה כדאי לכם לבצע ניהול מוניטין איתי

 • ניסיון רב גם בקידום אתרים וגם בניהול מוניטין, גם בשוק הישראלי וגם בשוק הבינלאומי

 • אני עובד בצורה מאורגנת, יסודית מאוד ולא מפספס שום פרט

 • אני שם דגש עצום על שירותיות, יחס אישי ושקיפות מלאה אל מול הלקוחות שלי.

והכי חשוב!

אני לא חברה אלא מקדם אתרים פרילנסר. אני לא מעסיק מזכירות או סוכני מכירות ואני לא יושב במגדל משרדים בתל אביב. בתאכלס זה אומר שכל שקל שתשלם יתורגם ישירות להשקעה ועבודה על הפרוייקט שלך במקום לפרנס מערך נוסף של אנשים שלא באמת יבצעו שום פעולת קידום עבורך

צור איתי קשר ותראה איך המותג שלך ברשת חוזר להיות נקי לחלוטין !

חבילות ניהול מוניטין בהתאמה אישית

ניהול מוניטין בסיסי

orm basic
 • אופטימיזציה מלאה לתשתית ודפי האתר
 • פתיחת בלוג
 • פרסום מאמרים באופן שוטף בבלוג
 • פרסום מאמרי סקירה חיוביים ברחבי הרשת
 • בניית קישורים לאתר ולסקירות האוהדות מתוך מאמרים מקצועיים באתרי נישה
 • דיווחים מלאים על כל נתוני האתר
 • זמינות מלאה בטלפון ובמייל לכל שאלה

ניהול מוניטין מתקדם

orm full
 • אופטימיזציה מלאה לתשתית ודפי האתר
 • פתיחת בלוג
 • פרסום מאמרים באופן שוטף בבלוג
 • פרסום מאמרי סקירה חיוביים ברחבי הרשת
 • פתיחה וניהול מלא של דפים ברשתות חברתיות
 • פרסום שוטף של תכנים בכל דפי הרשתות החברתיות
 • בניית קישורים לכל הנכסים (אתר, מאמרי סקירה אוהדים ודפי הרשתות החברתיות) מתוך מאמרים מקצועיים באתרי נישה
 • דיווחים מלאים על כל נתוני הנכסים
 • זמינות מלאה בטלפון ובמייל לכל שאלה

ניהול מוניטין פרימיום

orm primium
 • אופטימיזציה מלאה לתשתית ודפי האתר
 • פתיחת בלוג
 • פתיחת אתרי בלוג נוספים על שם הברנד
 • פרסום מאמרים באופן שוטף בכל הבלוגים
 • פרסום מאמרי סקירה חיוביים ברחבי הרשת
 • פתיחה וניהול מלא של דפים ברשתות חברתיות
 • פרסום שוטף של תכנים בכל דפי הרשתות החברתיות
 • בניית קישורים לכל הנכסים (האתר, מאמרי הסקירה, הבלוגים ודפי הרשתות החברתיות) מתוך מאמרים מקצועיים באתרי נישה
 • דיווחים מלאים על כל נתוני הנכסים
 • זמינות מלאה בטלפון ובמייל לכל שאלה

לקוחות ממליצים

לפני כמה שנים פתחתי עסק להסעות במיניבוס ברחבי הארץ. כפיר בנה לי אתר מרשים מאוד וגם קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל בכל הביטויים הראשיים, וכיום הוא מקור העיקרי ללקוחות שלי. בלעדיו העסק לא היה אותו דבר. תודה כפיר!

אבי נפתליהבעלים של נפתלי הסעותנפתלי הסעות

כפיר עזר לי מאוד לקדם את האפליקציה שלי! בתור מישהו שלא מבין יותר מידי בקידום כפיר הנחה והסביר לי על כל דבר שרק שאלתי ונתן שירות מעולה. איתו אני יודע שיש על מי לסמוך ושהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

רז ווסרסטיןאפליקציית רמיני

פניתי לכפיר על מנת לתת דחיפה לעסק הקטן שלי. כפיר ניגש לעניין במקצועיות, עזר לי לכוון את התכנים באתר, להוסיף מה שלדעתו היה חסר ולהוסיף עוד למה שהיה טוב. היה זמין כשהייתי צריכה והמחירים לגמרי תואמים לשוק.

רינת פרדו בלינקויועצת שינה לתינוקותhttps://rinatpardobelinco.co.il/

בוא נדבר !

אם יש לך שאלות, תגובות, או שאתה מעוניין לדעת יותר על השירותים שאני מציע אתה מוזמן לכתוב למייל הפרטי שלי או להשאיר פרטים בדף צור קשר. אשמח לעזור בכל דרך שאוכל

ניהול מוניטין וניהול מוניטין ברשת

ניהול מוניטין בכללותו הוא תהליך של יצירה ושימור מוניטין חיובי עבור עסק או חברה. בניגוד לתקופה של לפני עשור שבה ניהול מוניטין התמקד בעיקר בניהול יחסי ציבור אוהדים ובהתנהלות מול גופי תקשורת כיום ניהול המוניטין מתבצע בעיקר באינטרנט מה שהופך את ניהול המוניטין ברשת לעמוד הטווח של ניהול המוניטין. ניהול מוניטין ברשת הוא תהליך מתמשך שמבצוע על ידי הרבה מאוד חברות, משרדי פרסום ומקדמי אתרים פרילנסרים שמטרתו לשמור על שם של עסק או ברנד נקי מביקורות שליליות ברשת, כך שאם מישהו מבצע חיפוש במטרה למצוא מידע על אותו עסק הוא יקבל תוצאות חיוביות המעידות שזהו עסק שכדאי להתקשר איתו. ישנם הרבה מאוד תפיסות לא נכונות לגבי מהו ניהול מוניטין. הרבה מאוד חושבים שמדובר על ניהול של דף עסקי ברשתות חברתיות ומתן תגובות לביקורות שליליות שעולות מלקוחות אבל זהו רק חלק קטן מניהול המוניטין מאחר ותהליך בכללותו כולל גם יצירה ופרסום של ביקורות חיוביות על העסק בתהליך ארוך ומתמשך כדי שיצטברו כמה שיותר מהם בדף תוצאות החיפוש של גוגל. התוצאה הסופית הרצויה היא שאם מישהו מבצע חיפוש על שם העסק הוא ראה את הביקורות הללו ולא את הביקורות השליליות.

איך עובד ניהול מוניטין ברשת ?

בניגוד לניהול מוניטין קלאסי ויחסי ציבור שמכוונים יותר להתנהלות מול גופי תקשורת ועיתונאים, ניהול מוניטין ברשת היא סדרה של פעולות ואסטרטגיות שנעשות באינטרנט בכדי לשפר את התדמית שנוצרת לעסק כאשר מעוניינים למצוא אותו דרך מנועי החיפוש. פעולות אלו כוללות בין היתר:

מציאה של כל האזכורים שמופיעים ברשת על שם העסק באתרי ביקורת ונתינת מענה שוטף לביקורות של לקוחות באתרים אלו. זהו אלמנט חשוב מאוד מאחר ואתרי ביקורות שצברו מוניטין של כמה שנים ברשת וזוכים לתמיכת הגולשים יקבלו עדיפות בגוגל. מכאן שברגע שאתרים אלו יפרסמו ביקורת על העסק, אותה ביקורת תוכל להתברג בקלות בתוצאות החיפוש תחת שם העסק, דבר שהופך לבעייתי אם הביקורת המפורסמת היא שלילית וכזו שתוכל להבריח לקוחות פוטנציאלים שיראו אותה. לכן אם מפורסם באתרים אלו ביקורות שליליות על החברה ישנה חשיבות מכרעת למענה טוב עליהם, יצירת קשר עם הלקוחות שהעלו את הביקורות וניסוין לפתור את הבעיה שנוצרה מולם בכדי שאלו יורידו את הביקורת השלילית.

בנוסף למענה לביקורות שליליות, ניתן גם ליצור קשר עם לקוחות מרוצים בכדי שאלו יפיצו את הביקורת החיובית שיש להם על העסק. בדיוק באותה הדרך שעולות ביקורות שליליות על העסק לאתרים ביקורת חזקים יכולים גם לעלות ביקורות חיוביות במידה והעסק יעודד לקוחות לעשות זאת. זוהי אסטרטגיה טובה מאוד שכן היא נותנת במה חיובית לעסק באתר שידוע שהוא אינו מוטה, ולכן זוכה לאמון גדול של הגולשים.

אסטרטגיה נוספת היא פתיחת נכסים דיגיטליים רבים על שם העסק כדוגמאת דפי מדיה חברתית, דפי עסק באתרים לפרסום עסקים, פרסום מאמרי סקירה על שם העסק באתרים חזקים בתחום ועוד. אסטרטגיה זו נועדה להגדיל את הנוכחות של שם העסק ברשת, ולמלא את דף תוצאות החיפוש בכמה שיותר נכסים שנמצאים בשליטת העסק. ברגע שהעסק מצליח למלא את הדף הראשון של גוגל בנכסים בבעלותו הוא למעשה שולט כמעט לגמרי בכל התכנים והביקורות שנגישים לגולשים וכך בעל עסק יכול לתת את הבמה לביקורות חיוביות ומאמרים פרי עטו שיגדילו את הסמכותיות של העסק שלך בעיני הגולשים וכך למשוך לקוחות פוטנציאלים להתקשר עמו.

כל הפעולות והאסטרטגיות הללו ועוד נוספות, אם יבוצעו נכון, יכולו להבטיח שהמוניטין של העסק ברשת יהיה חיובי ויעודד לקוחות להתקשר עם העסק.

השוני בין ניהול מוניטין לקידום אתרים אורגני

המהות

קידום אתרים אורגני מתמקד בצורך למקם אתר כלשהו גבוהה ככל הניתן בתוצאות החיפוש עבור ביטוי מרכזי בנישה או בתחום שבו החברה עוסקת. לדוגמא אם יש בבעלותכם חנות נעליים, המטרה של תהליך קידום האתר יהיה שתופיעו במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש כאשר מישהו מחפש את הביטוי חנות נעליים. ניהול מוניטין ברשת אמנם משתמש בפרקטיקות דומות לקידום אתרי וורדפרס אבל מטרתו היא לקדם ביקורות חיוביות, דפי רשת חברתית של העסק ונכסים דיגיטליים נוספים על העסק כאשר מחפשים את השם העסק. אם נחזור לדוגמא של חנות הנעליים – אם השם של החנות הוא "גלי", המטרה של תהליך ניהול מוניטין תהיה למלא את כל דף תוצאות החיפוש על הביטוי “גלי” באותם ביקורות החיוביות ונכסים דיגיטליים שיש לחברה.

תהליך העבודה

מבחינת תהליך העבודה, השוני בין קידום אתרים רגיל לניהול מוניטין יראה למשל כבר במחקר המילים. לעומת קידום אתרי וורדפרס שבו מחקר המילים יתמקד בלאתר את המושגים שבהם לקוחות משתמשים כאשר הם מחפשים את השירות שהעסק מציע ולהתמקד בהם, בניהול מוינטין המחקר יתמקד בכל הביטויים שלקוחות משתמשים בהם כאשר הם יחפשו ספיצפית את שם העסק או הברנד של העסק. דוגמא לשוני נוסף בתהליך העבודה היא בתוכניות התוכן שבניהול מוניטין יתמקדו יותר ביצירת ביקורות חיוביות לעסק תחזוק של עמודי רשת חברתית, מתן מענה לביקורות שלקוחות משאירים ברחבי הרשת לחברה.

בשורה התחתונה

כאשר כל אלו נעשים באופן יעיל ונכון, התהליך של ניהול המוניטין יצליח למלא את דף תוצאות החיפוש של שם העסק בביקורות חיוביות באופן עקבי ומתמשך שיוכל לבלום כל ניסיון של ביקורת שלילית להתברג ולהגיע אל קהל הלקוחות

למה ניהול מוניטין ברשת כל כך חשוב ?

בעידן האינטרנטי של היום לכל אחד יש נוכחות ברשת. בין אם מדובר על אתר תדמיתי שיש לעסק, פרופיל פייסבוק שיש לאדם פרטי או כתבות חדשות שמתפרסמות בנוגע לידוענים – על כל ישות כיום יש מידע כלשהו שמפורסם עליה באינטרנט. כאשר לקוח מעוניין לדעת פרטים על חברה שמציעה שירות שהוא מעוניין בו המקום הראשון שבו הוא יחפש יהיה האינטרנט בכדי לבדוק אילו פרסומים יש ברשת לגביה. החיפוש ברשת יעשה דרך מנועי חיפוש כמובן והתוצאות שיעלו יעזרו במידה רבה להחלטה של הלקוח האם להתקשר אם אותה חברה או לא. הנה כמה סיבות שיכולות להמחיש עד כמה ניהול מוניטין הוא חשוב.

הגדלת המכירות

כיום, אף לקוח לא מבצע רכישה לפני שהוא בודק את החברה ממנה הוא מתכוון לבצע את הקניה בכדי לראות האם השירות שהיא נותנת במידה ויש צורך בכך הוא טוב ומספק. זאת מאחר וכל לקוח נכווה בעברו מחברה שנתנה שירות גרוע וגרמה לו לכאב לב. אם לקוח כלשהו שיחפש את שם החברה או המוצר שלכם יראה ביקורת שלילית כלשהי לצד כמה תוצאות של המתחרים שלכם, ישנה סבירות גבוהה שתפסידו את הלקוח הזה. ההפך הוא הנכון אם הביקורות שהוא יראה יהיו חיוביות. עסקים לרוב נזכרים לבצע ניהול מוניטין ברשת כאשר המכירות צונחות עקב ביקורות שליליות, שזו רק חצי עבודה מאחר ושחזור מומנטום טוב של מכירות וצמיחה הרבה יותר קשה מאשר שימור שלו. מעט מחשבה מראש וגיוס הכלים והאנשים הנכונים למשימה עוד לפני שהבעיות צצות תשתלם מאוד בטווח הארוך.

ליצור אמון בין העסק לקהל הלקוחות

אחד המאפיינים הקריטיים להצלחה הוא ביסוס האמון בין קהל הלקוחות לבין העסק. מילה טובה או רעה על שירות שניתן יכולות לשנות הרבה מאוד אצל לקוחות פוטנציאלים. באינטרנט עיקרון זה נכון שבעתיים מאחר וביקורת רעה באינטרנט מתפשטת כמו אש בשדה קוצים. גם אתם בטוח תוכלו להיזכר לפחות בפוסט אחד שראיתם של לקוח זועם על חברה, שאותו גיבו כמה עשרות תגובות של לקוחות נוספים, שתרמו כל אחד בתורו להקפצה נוספת של אותו פוסט ולכך שעוד אנשים נחשפו אילו. ניהול מוניטין עוזר מאוד בתחום הזה שכן הלקוחות מקבלים מענה ישיר לפניות כאלו כך שהלקוחות רואים שבית העסק ער וקשוב ללקוחות שלו, ומעבר לכך, ניהול מוניטין דואג לכך שלאט ובעקביות הפוסט יתחיל לאבד את מקומו בתוצאות החיפוש עד שיעלם לחלוטין. דבר זה יעזור מאוד לשמור ולבסס את האמון בין העסק לבין הלקוחות.

דגש על החיובי והכדאי

גופים מסחריים ופיננסים כמו בנקים ותאגידים כמו גם הציבור הרחב תמיד עושים בדיקה ברשת לפני שהם עושים עסקים עם כל גוף אחר. לעסקים קטנים הדבר הזה יכול להיות קריטי מאחר והם עדיין לא מוכרים, לא צברו שם או מוניטין ולכן המידע שימצא עליהם ברשת יכול להיות קריטי כאשר הם פונים לגופי מימון או כאשר הם מעוניינים לחתום על עסקה גדולה. ביצוע של ניהול מוניטין יאותת לכל גוף שיבצע בדיקה שהחברה שלכם היא חברה רצינית שבהחלט כדאי לבוא איתה במגע, דבר שיכול לשנות הרבה כאשר מדובר על התנהלות מול גופים גדולים שיכולים להיות המקפצה של העסק שלכם לעתיד טוב יותר.

עוזר בתהליכי גיוס

ניהול מוניטין גם חשוב מאוד עבור גיוס מועמדים למשרות. זה כבר הפך לנורמה שחברות מבצעים בדיקה בגוגל אחר שמות המועמדים שבאים לראיון אך אותו הדבר גם נכון למרואיינים שמתלבטים בין כמה מקומות עבודה. בדומה ללקוחות או גופים אחרים שהעסק שלך מבצע איתם עסקים, גם כאן, ביקורות רעות עלולות לגרום למועמדים פוטנציאלים שאתם מעוניינים בהם להירתע ולחשוב יותר בחיוב על עבודה עבור המתחרים שלכם.

קבל סקירה מלאה על האתר שלך לגמרי בחינם.

בוא נגלה עד כמה נוכל להגדיל את כמות התנועה שמגיעה אלייך.