בניית אתר תדמית

business website

בניית אתר תדמית היא האופציה הטובה והזולה ביותר עבור עסקים קטנים ובינוניים שמעוניינים להציע את השירותים שלהם גם דרך האינטרנט. מדובר על אתרים ממוקדים שנועדו להציג את בית עסק ואת השירותים שלו. לרוב, אתרים כאלו הם יכלולו בין 5 ל-10 עמודים (אפשר גם יותר) כאשר הדפים המרכזיים הם דף הבית, דף אודות, דף צור קשר ודף עבור השירותים השונים שמציע בית העסק. שאר הדפים יהיו בעלי תוכן אינפורמטיבי שיתן ערך לגולשים וישמש לבניית וניהול המוניטין של העסק כסכמות בתחום שבו אתם עוסקים.

מעוניינים באתר תדמית מקצועי ? הגעתם למקום הנכון !

מוזמנים לבדוק את הפרוייקטים האחרונים שעשיתי בתחום כמקדם אתרים פרילנסר, להבין מה הופך אתר תדמית לאתר תדמית טוב שמביא לקוחות, לקבל את כל התשובות לשאלות הנפוצות של בעלי עסקים שחושבים לבנות אתר תדמית לעסק (כן, כולל כמה זה עולה), ולבדוק את האופציות העומדות לרשותכם לבניית אתר תדמית.

פרויקטים אחרונים – אתרי התדמית שבניתי

רינת פרדו יועצת שינה (1)
,

רינת פרדו בלינקו – יועצת שינה לתינוקות

אתר שירותי ייעוץ הנדל"ן של הוא אתר תדמית שנבנה באמצעות וורדפרס. האתר מותאם למכשירים ניידים וכולל גם עמוד נחיתה, אופטימיזציה ובלוג מאמרים.
, ,

אתר תדמית ודף נחיתה – יועץ נדל"ן

אתר שירותי ייעוץ הנדל"ן של הוא אתר תדמית שנבנה באמצעות וורדפרס. האתר מותאם למכשירים ניידים וכולל גם עמוד נחיתה, אופטימיזציה ובלוג מאמרים.
רינת פרדו יועצת שינה (1)
,

רינת פרדו בלינקו – יועצת שינה לתינוקות

אתר שירותי ייעוץ הנדל"ן של הוא אתר תדמית שנבנה באמצעות וורדפרס. האתר מותאם למכשירים ניידים וכולל גם עמוד נחיתה, אופטימיזציה ובלוג מאמרים.
, ,

אתר תדמית ודף נחיתה – יועץ נדל"ן

אתר שירותי ייעוץ הנדל"ן של הוא אתר תדמית שנבנה באמצעות וורדפרס. האתר מותאם למכשירים ניידים וכולל גם עמוד נחיתה, אופטימיזציה ובלוג מאמרים.

בניית אתר תדמית איתי – מה תקבלו אצלי ?

 1. אתר מבוסס וורדפרס – מערכת הניהול הפופלרית ביותר בשוק כיום שתאפשר גם לכם לנהל את אתר התדמית שלכם בקלות לאחר הבנייה שלו – עוד על אתרי וורדפרס כאן
 2. יחס אישי – בניגוד לחברות גדולות אני שם דגש עצום על יחס אישי, עדכון מלא על כל שלבי התהליך, זמינות מלאה בטלפון והדרכות ללקוחות לגבי תפעול האתר בצורה יעילה.
 3. מחירים נוחים – אני משתמש במערכת חינאמית לבניית האתר שחוסכת שימוש במתכנת, משתמש בתבניות מוכנות בכדי לחסוך עלויות מעצב ועובד מתוך המחשב הביתי שלי כך שגם עלויות המשרד והמזכירות נחסכות לחלוטין. כל שקל שאתם מעבירים מושקע במלואו בבניית אתר התדמית שלכם. האם תוכלו למצוא מחירים זולים מאלו שאני מציע? כן בהחלט, אבל תהיו בטוחים שאיכות תהיה בהתאם. אני כותב ומדבר רבות על כך שיותר משתלם לעבוד עם פרילנסרים מאחר ואין דרך לחברה גדולה להציע עסקה זולה ללקוח בלי שיש לכך תג מחיר ברור אחרת זה פשוט עסקה שלא תשתלם. חבל לגלות את זה מאוחר מידי, בניית אתר בזול היא אפשרית אבל בזול מידי היא הופכת ללא כדאית!

מתעניין בבנייה או קידום האתר שלך? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית איתי לגמרי בחינם !

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

מה הופך אתר תדמיתי לאתר טוב ?

 1. מיקוד בקהל היעד הספציפי שלכם האתר שאתם בונים, בדיוק כמו העסק שלכם, צריך לכוון ולדבר בשפה של קהל היעד שאילו אתם מייעדים את המוצרים והשירותים שלכם. לא יכול להיות שאתר שמוכר יהלומים לא ישדר יוקרה ולא יכול להיות שאתר של חברת אבטחת מידע לא ישדר ביטחון. בדיוק לפי אותו הרעיון גם אנחנו צריכים להבין מיהם הלקוחות הפוטנציאלים שלכם, ומה הם מחפשים באמת כאשר הם רוצים בשירות שלכם. כדי לעשות את זה אנו נעשה אפיון לא רק של האתר שלכם אלא גם של הלקוחות שלכם. מיהם, מה הגיל, העיסוק והסטטוס שלהם, מה הם מחפשים ומה ימכור להם. את הנותנים הללו שנמפה יחד נוכל לתרגם לאתר שהופך את הגולשים שלכם ללקוחות.
 2. כתיבה נכונה שקודם כל מתמקדת בנתינת ערך לגולשים ולא לאחר מכן בשיווק העסק. מעבר למבנה והעיצוב של אתר תדמית שישדרו עבור הלקוחות שלכם גם התוכן צריך להיות ממווקד כבור הלקוחות שלכם
 3. עדכוני תוכן על בסיס קבוע – אתר תדמית שמתעדכן ומתחדש הוא אתר שמוכר! אין איך לסובב את זה, כתיבת תוכן לאתר היא נושא קריטי מאחר שככל שיש יותר מאמרים, שינויים, מבצעים וחדשות כך הגולשים חוזרים יותר לאתר שלכם ולבסוף, כאשר הם מוכנים לבצע רכישה או להזמין שירות הם יעשו זאת אצלכם
 4. ניווט קל ופשוט – בנייה נכונה שתאפשר לכל המשתמשים לכם למצוא בקלות את מה שהם מחפשים היא קריטית. כיום לגולשים אין יותר מכמה שניות של סבלנות עד שהם בורחים מדף אחד לאחר ומאתר אחד לאחר. לכן ניווט קל ומדגיש עוברם את החלקים החשובים שהם ירצו להגיע אליהם הוא סופר חשוב כידל מקד אותם בכך שאתם העסק שנותן להם את מה שהם רוצים
 5. אופטימיזציה למנועי חיפוש – כיום כבר לא מספיק רק לבנות אתר תדמית שמוכר, צריך גם למצוא את הדרך להביא אילו את הגולשים. זה למעשה שיווק באינטרנט. ניתן להביא גולשים דרך קמפיינים ממומנים, פרסום בפייסבוק אבל הדרך היציבה ביותר ושגם מספקת את המוצר המשלים הטוב ביותר לבניית אתר תדמית היא קידום אתרים אורגני בגוגל. קידום שיגרום לאתר שלכם לקפוץ באופן טבעי בתוצאות החיפוש כאשר מחפשים שאת השירות שאתם מעניקים בלי צורך לשלם לשום גוף אחר עבור מודעות או שטחי פרסום. עוד על קידום אתרים פה.

שאלות נפוצות על בניית אתרי תדמית

אתר תדמית בסיסי מכיל מינימום ארבעה דפים

 1. דף הבית
 2. דף אודות
 3. דף שירותי העסק
 4. צור קשר

כמובן שניתן ליצור יותר דפים לפי צרכי העסק והלקוח

המחיר של אתר תדמית יכול להשתנות לפי מספר פרמטרים כמו מספר הדפים הרצוי, האם הוא מכיל בלוג וגלריה, האם יש צורך בכתיבת תוכנים לאתר, האם יש צורך בעיצוב לוגו ועוד.

לדוגמא, מחיר אתר בסיסי הכולל 5 דפים יכול לנוע סביב 3000-3500 שקלים.

לרוב בנייה של אתר תדמית תיקח שבוע. במידה והאתר מורכב יותר או שיש תלות בקבלת תכנים מהלקוח כמובן שזמן העבודה עשוי להתארך

כמובן!

מטרת הבלוג והגלריה היא לבסס את העסק כסמכות בתחום בו הוא עוסק. זאת נעשה על ידי הפצת מידע מקצועי שנותן ערך לגולשים הנכנסים לאתר. מאחר והקרנת סמכות וידע נוחצים כדי לשדר מקצועיות שתמשוך את הגולשים להפוך ללקוחות, ניתן ואף רצוי ביותר לכלול את האלמנטים הללו באתר.

ישנן כמה אפשרויות.

הראשונה היא קבלת הדרכה ממני באופן אישי על אופן ניהול מערכת הוורדפרס של האתר בכדי שתוכלו להעלות את התכנים

השניה היא אפשרות לרכישת חבילת אחזקת אתר שכוללת תשלום עבור העלאת תכנים וביצוע עדכונים שוטפים לאתר.

אז איך ניגשים לכל זה ?

אם אתם מעוניינים בבניית אתר תדמית ישנם כמה דרכים שבהם תוכלו לעשות זאת. הדילמה שעומדת בפני עסקים רבים היא איזו אופציה תעלה להם כמה שפחות זמן כסף ובנוסף תיתן להם את מירב התמורה עבור המשאבים שהם השקיעו. אז בכדי לענות על השאלה הזו נבדוק תחילה את כל האופציות העמודות לרשותך כבעל עסק שמעוניין בבניית אתר תדמית ונראה את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהם.

לבנות אתר תדמית בעצמך.

במלוא הכנות, אתה יכול לבנות את אתר התדמית שלך בעצמך אם תעשה זאת דרך מערכת ניהול תוכן כמו וורדפרס או וויקס, גם אם אין לך שום ניסיון בתכנות או בכתיבת קוד. מה שאתה צריך לעשות זה לקנות דומיין ברשת, למצוא חברת אחסון שעל השרתים שלה האתר "ישב" ולהתקין מערכת ניהול תוכן ותבנית אתר שתתאים לעסק שלך. משם תוכל לבצע את שינויים והתאמות שאתה צריך כך שבסופו של דבר האתר יתאים להצגת העסק שלך. למי ממכם שלא כל כך מתמצה בעולם האינטרנט לעומק זה יכול להראות מסובך, אך ניתן לפשט את התהליך על ידי פגישות ייעוץ לבניית אתר עם איש מקצוע שילווה אתכם בתהליך. אם תבחרו בכל זאת לבנות את האתר שלכם לגמרי לבד יתכן בשתי בעיות. הבעיה הראשונה היא שבניית אתר תדמית טוב דורשת ימים ולעיתים גם שבועות, גם אם הוא נבנה על ידי איש מקצוע. מאחר שהזמן של רוב בעלי העסקים הקטנים הוא מאוד יקר ועליהם להמשיך ולפתח את העסק שלהם הם לא יכולים לאפשר לעצמם למצוא את הזמן כדי להתמקצע גם בתחום זה. הבעיה השניה היא איכות האתר שבסופו של דבר תתקבל, הצורך ללמוד לתפעל מערכת ניהול תוכן מאפס כאשר אתה אינך בעל יצירתיות/ניסיון בבניית אתרים תוביל להמון כאבי ראש, בזבוז זמן בניסיון להבין כיצד להתנהל ולפתור בעיות שיעלו, ובסופו של דבר התפשרות על איכות האתר. במצב הזה הגולשים לא יקחו ברצינות את מה שתרצה להציע להם ולכן עדיף להשאיר את בניית אתר התדמית למישהו שיוכל לתת לך תוצאות טובות וחיסכון של כל הכאב ראש. אבל למי הכי כדאי לפנות?

חברה לבניית אתרים / סוכנות דיגיטל

סוכנויות דיגיטל וחברות לבניית אתר תדמית הן האופציה היותר פופולרית בגלל שהמחיר שלהן יכול להיות מאוד נמוך, והן טובות במידה ואתם מעוניינים באתר שכולל רק את האלמנטים הכי בסיסיים, כמעט ללא אקסטרות כלשהן. הבעיות בפנייה לחברות כאלו מתגלה לרוב רק בשלב יותר מאוחר אחרי שכבר שילמתם. הבעיה הראשונה היא שהחברות הללו מתפקדות כפס ייצור של אתרי תדמית, כך נוצרים אתרים להמון לקוחות שנראים אותו דבר ורואים שנוצרו כחלק משיטת סרט נע. כלומר אין ייחודיות כמעט לאתר שיבנו לכם ודרישות נוספות מצדכם שיהפכו את אתר התדמית שלכם לייחודי כמו למשל כתיבת תוכן ייחודי כמעט תמיד יקפיצו באופן ניכר את המחיר.  מעבר לזה בהרבה חברות כאלו לא יתנו לכם את המענה השירותי ברמה הדרושה במידה ואתם מעוניינים לבצע שינויים תכופים באתר שלכם ובאופן כללי לא יתנו לכם גישה ישירה למתכנת או המעצב שבנה עבורכם את האתר שכן הוא כבר עובד על פרוייקט אחר. הגישה שלרוב יש לכם היא לסוכן המכירות שדרכו ביצעת את ההתקשרות ולמעשה מתקיים חוצץ בינך לבין מי שאמור לבנות ולטפל לך באתר. חשוב להבין, לסוכנויות דיגיטל יש הרבה הוצאות על השכרת משרדים וציוד ותשלום עבור כוח אדם רב כמו אנשי המכירות, המזכירות, הנהלת החשבונות וכו', הם לא באמת יכולים לתת לכם אתר תדמית במחיר כל כך זול בלי שיהיה לזה מחיר גבוהה מאוד לאחר מכן. לכן חשוב להבין שגם כאשר מדובר על בניית אתר תדמית וגם על קידום אתרים יש גם מחירים שנחשבים נמוכים מידי ומאוד לא כדאי להתפתות להצעות הללו.

לשכור מתכנת

באופציה הזו תקבל את אתר התדמית הכי טוב שתוכל לבקש, הוא יהיה מותאם לצרכים שלך בדיוק של 100% ויהיה נקי מכל תוספת מיותרת. למרות שזה נשמע נפלא על הנייר גם כאן ישנן בעיות לא פשוטות. הראשונה היא שעלות של מתכנת היא מאוד גבוהה. בקלות תוכל להוציא כמה עשרות אלפי שקלים על אתר תדמית ברמה כה גבוהה, לוקסוס שלעסקים קטנים אין. הבעיה השניה היא שלא תהיה לך שליטה על האתר שלך כלל ובשביל כל שינוי שתרצה לבצע תצטרך ליצור קשר עם המתכנת שכמובן תשלום נוסף על כל שעת תכנות שהוא יצטרך לעבוד עבורך. הבעיה השלישית היא שתכנות של אתר תדמית מאפס לוקח המון, אבל המון זמן מאחר ועבור כל אלמנט שתרצה יהיה צורך לכתוב קוד. וכך, אלא אם אתה בעלים של חברה גדולה עם תקציבים מכובדים שיכולה לשכור מתכנת במשרה מלאה לאורך זמן, זוהי אופציה ממש לא כדאית.

לשכור מקדם אתרים

לשכור מקדם אתרים פרילנסר נקודת האיזון הטובה ביותר בין כל האופציות הקודמות וזאת מכמה סיבות. הראשונה היא שיש לכם גישה ישירה אל מי שבונה עבורכם את האתר כך שבאופן אוטומטי, בניגוד לחברות גדולות לבניית אתרים, השירות הוא הרבה יותר טוב ותמיד יש לכם עם מי לדבר. מעבר לכך, מאחר ואין צורך לשלם לכמה עשרות אנשים שמחזיקים מערך של חברה גדולה אתם יכולים להיות בטוחים שכל הכסף שאתם משלמים הולך בפועל לטובת אתר התדמית שנבנה עבורכם ולא עבור תפעול שוטף של מערכת משומנת שהתפקיד שלה הוא להביא אליה עוד לקוחות. במצב הזה אתם מקבלים תמורה מלאה עבור כל שקל שאתם מוציאים. בנוסף, מקדמי אתרים בניגוד למתכנתים אינם עולים כל כך הרבה כסף ורוב העסקים הקטנים שלא צריכים אתרי תדמית מורכבים עם עשרות דפים ועיצובים מוקפדים עד לרמת הפיקסל, אך עדיין מעוניינים שאתר התדמית שלהם ייראה ייחודי בכדי לבלוט בשטח, בהחלט יכולים לקבל את מירב התמורה מאתר תדמית שנבנה על ידי מקדם אתרים המשתמש במערכת ניהול טובה. מערכת הניהול שבה אני משתמש היא וורדפרס, שהיא המערכת הכי פופולרית כיום לניהול תוכן ותבטיח לכם אתר תדמית ברמה גבוהה ביותר, בכדי להבין איך בדיוק צריך להבין את הייחודיות של המערכת זו.

לקוחות ממליצים

כפיר בנה עבורי אתר וכיום גם מקדם אותו, ואני יכול לומר בלב שלם שעשיתי בחירה נכונה! האתר נראה מעולה וכפיר קשוב מאוד ויש לו תשובה לכל שאלה או בקשה. פשוט מומחה!

כפיר עזר לי מאוד לקדם את האפליקציה שלי! בתור מישהו שלא מבין יותר מידי בקידום כפיר הנחה והסביר לי על כל דבר שרק שאלתי ונתן שירות מעולה. איתו אני יודע שיש על מי לסמוך ושהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

פניתי לכפיר על מנת לתת דחיפה לעסק הקטן שלי. כפיר ניגש לעניין במקצועיות, עזר לי לכוון את התכנים באתר, להוסיף מה שלדעתו היה חסר ולהוסיף עוד למה שהיה טוב. היה זמין כשהייתי צריכה והמחירים לגמרי תואמים לשוק.

לפני כמה שנים פתחתי עסק להסעות במיניבוס ברחבי הארץ. כפיר בנה לי אתר מרשים מאוד וגם קידם אותו למקומות הראשונים בגוגל בכל הביטויים הראשיים, וכיום הוא מקור העיקרי ללקוחות שלי. בלעדיו העסק לא היה אותו דבר. תודה כפיר!

מתעניין בבנייה או בקידום אתר ? מוזמן לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

בוא נגלה איך נוכל לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה.

מאמרים אחרונים בנושא בניית אתרי תדמית

וורדפרס או וויקס

אחת ולתמיד – וורדפרס או וויקס?

זו אחת השאלות הנצחיות של בעלי עסקים שמעוניינים להקים אתר. אין מערכת יותר טובה אבל יש את זו שתתאים יותר לכם ספציפית. קבלו את ההשוואה המלאה.
למה צריך אתר אינטרנט

למה צריך אתר אינטרנט לעסק?

בניגוד לדפי רשתות חברתיות או כרטיסי ביקור דיגיטליים, אתר אינטרנט הוא הנכס הכי חזק שיכול להיות לעסק ברשת. כנסו בכדי לדעת למה.
וורדפרס או וויקס

אחת ולתמיד – וורדפרס או וויקס?

זו אחת השאלות הנצחיות של בעלי עסקים שמעוניינים להקים אתר. אין מערכת יותר טובה אבל יש את זו שתתאים יותר לכם ספציפית. קבלו את ההשוואה המלאה.
למה צריך אתר אינטרנט

למה צריך אתר אינטרנט לעסק?

בניגוד לדפי רשתות חברתיות או כרטיסי ביקור דיגיטליים, אתר אינטרנט הוא הנכס הכי חזק שיכול להיות לעסק ברשת. כנסו בכדי לדעת למה.